Blog

Plaja Giderken Yanınıza Almanız Gerekenler

Denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarmak isteyenlerin öncesinde kullanışlı ve tüm ihtiyaçlara hitap edebilecek bir plaj çantası hazırlamaları gerekir. Yaz aylarında güneşten korunurken aynı zamanda sağlıklı bir şekilde bronzlaşmak için mutlaka alınması gereken ürünlerden bir tanesi kremler olarak karşımıza çıkar. Plaja giderken yanınıza almanız gerekenler konusunda bir liste yapıyorsanız, koruma faktörü yüksek, etkili bir güneş kremi tercih etmenizde fayda vardır.

Read more

Plaj Çantasına Neler Konulmalı

Yaz aylarının gelmesi ve deniz sezonunun açılması ile birlikte plaj çantaları da ortaya çıkmıştır. Keyifli ve sorunsuz bir şekilde tatil geçirmek isteyenlerin tüm eksiklerini almaları önemlidir. Bu noktada plaj çantasına neler konulmalı? Sorusunu yöneltenler için birbirinden farklı alternatif vardır. Güneşin zararlı etkilerinden korunmak ve yanık gibi problemler yaşamamak adına kremler ve plaj havluları olmazsa olmaz parçalar arasındadır. Altınkum bayanlar plajı olarak sizlere bu konuda birkaç fikir vermek istiyoruz.

Read more

İstanbul’da Denizin Tadını Çıkarın

İş ya da ekonomik nedenlerden dolayı yaz aylarında İstanbul’dan çıkamayanlar için Altınkum kadınlar plajı kesintisiz ve profesyonel hizmet sağlar. Rumeli kavağındaki plaj içerisinde, farklı hizmetler ve aktiviteler olduğundan dolayı bayanlar keyifli vakit geçirebilirler. Üstelik İstanbul’un farklı semtlerinde oturanlar için servis hizmetimizde mevcuttur. Plajımız içerisinde büfe ve hosteslerimizin tamamı kadındır. Servis seçeneğimizden yararlananlar, güzergâh üzerindeki noktalardan birinden alınıp, akşam olduğunda tekrar yine aynı yere bırakılmaktadırlar.

Read more

Bayanlara Özel Plajların Avantajları

Son dönemde kadınların rahat etmesi ve denizin tadını çıkarabilmeleri adına bayanlar plajları popüler hale gelmiştir. Türkiye’nin pek çok farklı tatil bölgesinde, kadınlar plajı alternatifleri oluşturulmaktadır. Bu tür mekanlara yalnızca kadınlar ve belirli bir yaşa kadar çocukları alındığı için muhafazakârlar açısından da yararlıdır. Bayanlara özel plajların avantajları arasında, giyilen mayo ya da bikiniler ile daha rahat hareket edilebilmesi olarak gösterilir.

Read more

Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı

İstanbul’da deniz kaçamağı yapmak isteyenler için Sarıyer Altınkum plajı son dönemde popüler hale gelen alternatiflerden bir tanesidir. Avrupa Yakası’nda bulunan ve berrak bir denize sahip olan plaj yalnızca kadınların kullanımına açıktır. Bu sayede kadınlar yaz aylarında denizin ve kumun tadını istedikleri gibi çıkarabilirler. Sarıyer Altınkum kadınlar plajı büyük ve geniş bir alana kurulduğu için şezlong ve şemsiye bulmakta son derece kolaydır. Hafta sonları ise yoğunluk daha fazla olabilmektedir.

Read more

Sarıyer Altınkum Plajına Nasıl Gidilir?

Yalnızca kadınlara özel hizmet vermesi nedeniyle Sarıyer Altınkum plajı yaz aylarında çok fazla tercih edilmektedir. İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan semtteki plaj, incecik kumu ve berrak denizi ile dikkat çeker. Sarıyer Altınkum plajına nasıl gidilir? Sorusunu yöneltenler ise toplu taşıma ya da kendi araçlarını kullanarak kısa süre içerisinde ulaşım sağlayabilirler.

Read more

İstanbul Bayan Plajları

Yaz aylarında İstanbul’da yaşayan ve şehir dışına çıkamayan kadınlar için birbirinden farklı plaj alternatifi vardır. İstanbul bayan plajları ile ilgili bilgi sahibi olanlar, özellikle hafta sonlarını en iyi şekilde değerlendirerek denizin ve kumun tadını çıkarabilirler. Marmara Bölgesi’nde yer alan İstanbul’un denizi haziran ayından itibaren ısınmaktadır. Üç tarafı denizlerle kaplı adada erkekler olmadan denizin tadını çıkarmak istiyorum diyorsanız, aşağıdaki alternatifleri inceleyebilirsiniz.

Read more

Sarıyer’de Gezilecek Yerler

İstanbul’un eşsiz semtlerinden bir tanesi olan Sarıyer, tarihi ve turistik mekanları nedeniyle her sezon ilgi görmektedir. Denize kıyısı olan, bölgenin en eski yerleşim yerlerinden bir tanesi olan Sarıyer’de özellikle yaz aylarında turistlerin sayısı daha fazla artmaktadır. Bu noktada bölge ya da İstanbul hakkında bilgi sahibi değilseniz, aşağıda Sarıyer’de gezilecek yerler ile ilgili bilgi edinerek zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Read more

İstanbul’daki En İyi Kadın Plajları

Yaz aylarında İstanbul’da yaşayan ve şehir dışına çıkamayan kadınlar için birbirinden farklı plaj alternatifi vardır. İstanbul kadın plajları ile ilgili bilgi sahibi olanlar, özellikle hafta sonlarını en iyi şekilde değerlendirerek denizin ve kumun tadını çıkarabilirler. Marmara Bölgesi’nde yer alan İstanbul’un denizi haziran ayından itibaren ısınmaktadır. Üç tarafı denizlerle kaplı adada erkekler olmadan denizin tadını çıkarmak istiyorum diyorsanız, aşağıdaki alternatifleri inceleyebilirsiniz.

Read more