İş ya da ekonomik nedenlerden dolayı yaz aylarında İstanbul’dan çıkamayanlar için Altınkum kadınlar plajı kesintisiz ve profesyonel hizmet sağlar. Rumeli kavağındaki plaj içerisinde, farklı hizmetler ve aktiviteler olduğundan dolayı bayanlar keyifli vakit geçirebilirler. Üstelik İstanbul’un farklı semtlerinde oturanlar için servis hizmetimizde mevcuttur. Plajımız içerisinde büfe ve hosteslerimizin tamamı kadındır. Servis seçeneğimizden yararlananlar, güzergâh üzerindeki noktalardan birinden alınıp, akşam olduğunda tekrar yine aynı yere bırakılmaktadırlar.

Kadınlara Özel Plaj Ve Servis Hizmetleri

Plajda şezlong, masa ve şemsiye hizmetlerinin yanında aynı zamanda büfe ve kilitli kabin seçeneği de bulunmaktadır.

  • Kilitli kabin sayesinde misafirlerimiz değerli eşyalarını en güvenilir şekilde muhafaza ederek denizin tadını çıkarabilirler.
  • Aynı zamanda plajda bulunan mescid alanı sayesinde isteyenler ibadetlerini de yerine getirebilirler.
  • Sabahtan akşama kadar müzik yayınının yapılması ise plajın hareketlenmesine yardımcı olmaktadır.
  • Altınkum kadınlar plajı içerisinde günlük düzenli bir şekilde temizlenen soyunma kabini ve duş alanı seçenekleri de bulunmaktadır.
  • Kadın cankurtaran görevlimiz, herhangi bir problem olduğunda sağlık açısından sorunlar yaşanmaması adına hızlı bir şekilde müdahale yapmaktadır.
  • Mekânda bulunan büfe ya da kantin dışında misafirlerin dışarıdan yiyecek getirmelerine de izin verilmektedir.

Plaj alanımızda ince kum avantajının olmasının yanında denizde son derece berrak ve durgundur. 8 yaşından büyük erkek çocukların, kadınların rahat etmesi adına plaja girmelerine izin verilmez.