Yalnızca kadınlara özel hizmet vermesi nedeniyle Sarıyer Altınkum plajı yaz aylarında çok fazla tercih edilmektedir. İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan semtteki plaj, incecik kumu ve berrak denizi ile dikkat çeker. Sarıyer Altınkum plajına nasıl gidilir? Sorusunu yöneltenler ise toplu taşıma ya da kendi araçlarını kullanarak kısa süre içerisinde ulaşım sağlayabilirler.

Toplu Taşıma Araçları İle Ulaşım

Sarıyer merkezden ve kıyı şeridinden, Altınkum plaja her gün kalkan birbirinden farklı minibüs seçenekleri bulunmaktadır. Toplu taşıma kullanmak isteyenler minibüs ya da otobüs ile plaja ulaşabilirler. Yine aynı şekilde plajın, farklı semtlere hizmet veren servis seçeneği de bulunmaktadır. Sarıyer Altınkum plajına nasıl gidilir? Konusunda bilgi edinmek isteyenler, toplu taşıma dışınca kendi araçlarını kullanarak Caddebostan ve Kadıköy üzerinden ulaşım sağlayabilirler.

Vapur İle Gitme Fırsatı

Eminönü’nden Sarıyer’e vapur ile de ulaşım sağlamak mümkündür. Ancak belirtilen yöntem, vapur artı plaja giriş ücretleri ile birlikte daha pahalıya gelebilir. Sarıyer Altınkum plajına nasıl gidilir? Araştırmasını yapanlar için vapur farklı bir alternatif olabilir.

#

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim Bilgilerimiz